Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 27, 2021

Scroll to top

Top

1,040 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Garay-Murillo, Inter deshiron te mbyll shume shpejt

Sky – Garay-Murillo, Inter deshiron te mbyll shume shpejt
Bujar Berishaj

Zhvillime te reja edhe per situaten lidhur me Jeison Murillo dhe Ezequiel Garay.

Sic raporton Sky Sport klubi zikalter eshte duke vazhduar kontaktet me klubin rus dhe llogarit te mbyll marreveshjen gjate diteve te ardhshme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.