Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

362 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Guarin, asnje oferte e Zenit…

SKY – Guarin, asnje oferte e Zenit…
Bujar Berishaj

Merkato ne dalje eshte gjithmone ne mendimet e Inter ne keto momente nga studiot e Sky Sport arrijne te reja ne lidhje me lajmin qe ishte perhapur per nje oferte te Zenit ne drejtim te Guarin:

mbi kolumbianin nuk ka pasur asnje interesim dhe aq me pak oferte nga ruset, ne baze te raporteve nga shoqeruesit e lojtarit, i cili eshte i shitshem, por nuk duket afer skuadres se Villas-Boas.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.