Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,307 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Guarin, asnje oferte. Nese vjen dikush…

SKY – Guarin, asnje oferte. Nese vjen dikush…
Xhorxh Gellci

Nuk ka te reja te rendesishme per merkaton e Interit, qe pak a shume eshte e perfunduar, pavaresisht se mungojne shume dite deri ne mbylljen zyrtare te saj. 

Per momentin, prioritet jane shitjet, por nuk ka ndonje piste te nxehte. Campagnaro mund te largohet tek Sampdoria, Silvestre pelqehet nga Genoa dhe Palermo, por te dy lojtaret kane paga te larta dhe nuk eshte e thjeshte te mbyllen tratativat. Guarin qendron ne pritje, por ashtu si per Alvarez nuk ka oferta konkrete deri tani. Per kolumbianin mund te vije nje oferte nga Juventus, ne rast te largimit te Vidal. Per merkaton hyrese, nese do te ndodhe dicka, ai qe do te vije mund te jete Biabiany: West Bromwich Albion eshte ne avantazh, por nuk e ka mbyllur tratativen me Parmen. Klubi verdheblu kerkon rreth 10 milion per lojtarin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.