Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,322 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Guarin eshte gati te qendroje. Interi do te hape negocimet vetem per 16 milione euro. E veshtire qe…

Sky – Guarin eshte gati te qendroje. Interi do te hape negocimet vetem per 16 milione euro. E veshtire qe…
Inter Club Staff

“Guarin do te largohet nga Interi vetem nese ofrohen 16 milione euro”. Tek Sky jane te sigurte qe kjo eshte e verteta dhe se Interi ja ka bere te qarte kete gje te gjithe ekipeve te interesuara.

Deri me tani nuk ka oferta konkrete per mesfushorin, por situata eshte ende e bllokuar me te. Ne oret e fundit ka patur nje takim me agjentin e lojtarit dhe Ausilion. “Lojtari eshte shume i karikuar, deshiron te vere ne veshtiresi Mazzarrin dhe po sillet si nje profesonist i vertete. Nese do te vije nje oferte 16 milione euro zikalterit do te negocionin. Por eshte e veshtire qe pas tre muajsh qe po flitet vetem per shitje te tij, kjo oferte te vije diten e fundit te merkatos”, shpjegon Mario Giunta per Sky.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags