Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

586 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Guarin ndjehet mire ne rolin e ri. Ai me Kovacic…

SKY – Guarin ndjehet mire ne rolin e ri. Ai me Kovacic…
Xhorxh Gellci

Fredy Guarin versioni 2.0. Pas arritjes si i demtuar dy sezone me pare dhe vitit me disa momente te shkelqyera dhe te disa me te dobeta me Stramaccionin, tani kolumbiani duket sikur eshte nisur me kemben e duhur nen drejtimin e Walter Mazzarrit. Sic raporton Andrea Paventi per Sky, roli qe tekniku i ri i ka vendosur po e ndihmon te nxjerre ne pah gjithe kualitetin e tij: “Guarin dhe Kovacic mund te jene themelore per skemen 3-5-2 te Mazzarrit, duke pritur shperthimin e Icardi dhe Belfodil.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.