Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

442 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Handanovic eshte akoma ne dyshim. Icardi vazhdon me terapite, por a do te grumbullohet?

Sky – Handanovic eshte akoma ne dyshim. Icardi vazhdon me terapite, por a do te grumbullohet?
Inter Club Staff

Vazhdojne terapite per Icardin qe vazhdon te kete probleme me pubalgjine(dhimbje ne ije). Ai po shkon drejt dorzimit dhe e le Mazzarrin me pak alternativa ne sulm: Milito ka nje demtim muskular qe mund ta mbaje jashte fushave me shume sec eshte parashikuar, Belfodil eshte i skualifikuar dhe ne Udine nuk do te jete. Mbetet vetem Palacio i cili do te ndihmohet ne sulm nga Alvarez, ndoshta sebashku me Kovacic. Por Maurito – sipas asaj qe thote Matteo Barzaghi per SkySports24 – do te grumbullohet, edhe pse pritet te mos luaje.

Ndersa per Handanovic nuk eshte thene akoma fjala e fundit. Ai ka mare nje goditje ne ndeshjen me Atalanten dhe sot eshte stervitur ne Pinetina, por nuk eshte ne formen e tij me te mire: Vrapon vecmas grupit, dhe do te provoje te jete. Kurse Campagnaro nuk eshte rikthyer akoma ne grup.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.