Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 17, 2019

Scroll to top

Top

883 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Handanovic nuk do te largohet. Kuzmanovic dhe Nainggolan …

Sky – Handanovic nuk do te largohet. Kuzmanovic dhe Nainggolan …
Andi Prifti

Ne kete moment e gjithe vemendja e merkatos zikalter eshte perqendruar tek Isla dhe eshte harruar pak se perveç nje lojtari anesor, Mazzarri po kerkon dhe nje mesfushor te nje niveli te caktuar. Mario Giunta ka shpjeguar per SkySport24 qe per tani nuk ka te reja mbi Nainggolan, i cili eshte gjithmone ne listen qe mbajne ne dore Branca dhe Ausilio. Ne mesfushe duket se eshte i destinuar te largohet Kuzmanovic. Nga ana tjeter, Handanovic nuk deshiron te largohet. Kjo konfirmohet dhe me refuzimin e ofertes qe paraqiti Barcelona. Gjate miqesores se djeshme, portieri slloven u tregoi te gjitheve se sa i rendesishem eshte me ate super pritje qe beri ne minutat e para te lojes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.