Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,426 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Handanovic nuk largohet nga Interi: Prova per rinovim. Zero oferta dhe ai…

Sky – Handanovic nuk largohet nga Interi: Prova per rinovim. Zero oferta dhe ai…
Inter Club Staff

Handanovic do te largohet? Edhe jo. Piero Ausilio, te shtunen ne darke perpara Genoa-Inter, ka thene se po provohet te rinovohet kontrata e portierit pavarsisht deshires se tij per te luajtur ne Champions League dhe slloveni vete po mendon qe te qendroje sepse projekti zikalter eshte pikerisht ai: Te rikthehet ne Europen ku vlen!

Per Sky, Andrea Paventi ka shpjeguar: “Nuk mendoj se lojtari do te largohet nga Interi, ne kete moment po mundohen te dyja palet qe te afrojne kerkesen me oferten. Mendohet qe do te qendroje sepse per hir te vertetes edhe oferta nga klube te tjera nuk ka pasur. Lojtari po bindet qe mund te luaje Champions me Interin pas dy vitesh e distanca nuk eshte kaq e madhe ndermjet paleve.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.