Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

910 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Hernanes gjithmone e me shume po rrezikon Derbyn. M’Vila fiton pozicione…

Sky – Hernanes gjithmone e me shume po rrezikon Derbyn. M’Vila fiton pozicione…
Inter Club Staff

Sic tregon Massimiliano Nebuloni per Sky Sport 24, mungojne edhe dy seanca stervitore qe nga ndeshja e se dieles ne darke ne Meazza.

Hernanes eshte ne limite – thote Nebuloni – dhe rrezikon seriozisht mungesen sepse nuk eshte stervitur as sot me skuadren. Guarin dhe Kovacic nderkohe konfirmohen ne mesfushe. Kuzmanovic po shkon drejt konfirmimit pas provave te mira qe ka dhene ne stervitje. M’Vila sot eshte provuar perpara mbrojtjes nga Mancini dhe eshte ne avantazh ndaj Obit. Ky eshte kurioziteti i momentit: A do te luaje Francezi qe nga minuta e pare ne Derby apo jo? Duket se po.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.