Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,242 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Hernanes mbetet objektiv. Guarin do te rinovoje?

Sky – Hernanes mbetet objektiv. Guarin do te rinovoje?
Inter Club Staff

Gianluca di Marzio shpjegon situaten e merkatos ne shtepine zikalter direkt nga website i tij: “Hernanes eshte ne orbiten zikalter. Mesfushori brazilian i Lazios mbetet nje objektiv i Interit por gjithcka do te varet nga shitjet e mundeshme te Guarin dhe(ose) te Ranocchias. Ne lidhje me kete ceshtje, per Kolumbianin ka pasur nje interes te vogel nga Napoli por Interi nuk deshiron ta shese nen cmim apo ta shkembeje me lojtare te tjere. Cannavaro pelqehet po vlersohet pak.

Sot Fassone duhet te takoje agjentin e Guarin, per te kerkuar zgjidhje per situaten. Rinovimi duket larg por nuk eshte i pamundur: Shoqeria zikalter nuk ofron me shume se 2,5 milion euro, situate e qarte kjo. Guarin-Inter eshte bere nje situate e paqarte dhe nuk mund te vihet dora ne zjarr per asgje. Merkato zikalter eshte shume afer zhbllokimit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags