Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

849 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Hernanes ndoshta nga minuta e pare me Lazion. Sot kane munguar dy lojtare, por vetem sepse…

Sky – Hernanes ndoshta nga minuta e pare me Lazion. Sot kane munguar dy lojtare, por vetem sepse…
Inter Club Staff

Hernanes kunder Lazios do te jete. Si ai edhe Kovacic jane rikthyer ne grup dhe jane stervitur edhe sot rregullisht me shoket e skuadres. Hernanes mund ta nise keshtu nga minuta e pare dhe Mancini ka pasur te gjithe ekipin ne dispozicion. M’Vila dhe Osvaldo nuk ishin prezent sot ne stervitje por vetem per disa motive personale.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.