Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

419 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Hernanes ne dyshim: mund te jete ne pankine…

SKY – Hernanes ne dyshim: mund te jete ne pankine…
Bujar Berishaj

Massimiliano Nebuloni ben nje permbledhje te situates te infermierise interiste direkt nga Appiano Gentile, duke perllogaritur kohet e rekuperimeve te lojtarve zikalter:

“Sa i perket Nagatomos, Osvaldos dhe Guarin mbetet shpresa qe te rekuperohen per ndeshjen kunder Saint-Ettiene. Per ndeshjen e te shtunes kunder Parmes mbetet qe te vleresohet gjendja e Hernanes qe do te ve ne pikepyetje formacionin qe do te zbres ne Tardini: neser ne mengjes do te vleresohet lendimi i tij por eshte me e lehte qe ta shohim ne pankine sesa ne fushe nga minuta e pare. Ne rast se nuk do te luaj braziliani do te kete hapesire per Kuzmanovic, kurse Obi edhe pse eshte pak i lodhur duhet te fitoj balotazhin me Mbaye per krahun e djathte, kurse sulmi dhe mbrojtja mbeten te konfirmuara.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.