Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 28, 2021

Scroll to top

Top

593 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Hernanes nuk eshte stervitur me skuadren. Decizive do te jete…

Sky – Hernanes nuk eshte stervitur me skuadren. Decizive do te jete…
Inter Club Staff

Sic tregon Massimiliano Nebuloni per Sky Sport 24, Mancini ne mesin e fushes ka zgjedhur Guarin dhe Kovacic.

Kroati i talentuar do te luaje ne nje pozicion me te avancuar, mbrapa dy sulmuesve. Kuzmanovic duket se do te kete fatin qe te kete nje bluze titullari ndersa per tjetren do te kete duel ndermjet M’Vila dhe Obit dhe francezi duket me favorit ne kete moment.

Hernanes nuk eshte stervitur me skuadren dhe nga minuta ne minute bien mundesite e tij per ta pare ne fushe nga fillimi. Dy stervitjet e fundit do te tregojne me saktesi nese do ja dale dot per ne Derby ose jo.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.