Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 6, 2020

Scroll to top

Top

482 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Hernanes, tratativa ende e bllokuar. Icardi? Monaco po pret nga Interi…”

Sky – Hernanes, tratativa ende e bllokuar. Icardi? Monaco po pret nga Interi…”
Inter Club Staff

Mario Giunta i SkySport ka folur per tratativen ndermjet Lazios dhe Interit qe pritet te sjelle Hernanes tek Interi.

Sipas gazetarit tratativa nuk eshte zhbllokuar ende. Ja fjalet e tij: “Tratativa ndermjet Lazios dhe Interit duhet te zhbllokohet, per momentin nuk eshte. Lotet e Hernanes? Mund te jene nje sinjal, por duhet te pritet qe dy klubet te bien dakord.”

Persa i perket Icardit gazetari tha: “Monaco e ka bere oferten dhe po pret nje pergjigje nga ana e Interit…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.