Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

742 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Hugo nuk do te luaje dy ndeshjet e ardhshme. Samuel qe nga minuta e pare: ja kush eshte motivi.

SKY – Hugo nuk do te luaje dy ndeshjet e ardhshme. Samuel qe nga minuta e pare: ja kush eshte motivi.
Ardis
  • On 29/10/2013, 16:37

Gazetari i SKY Andrea Paventini ka shpjeguar vendimin e Mazzarrit per ti besuar Samuel per sfiden kunder Atalantes. Ja dhe shpjegimi i tij: “Kthimi i Samuel do ti jape me shume egersi dhe eksperience repartit te mbrojtjes me demtimin e Campagnaros, i cili do te mungoje ne te dyja ndeshjet, si kunder Atalantes ashtu edhe kunder Udinezes”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.