Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,479 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Icardi, Atletico ofron 20-22 milion euro: Ja sa kerkon Thohir!

Sky – Icardi, Atletico ofron 20-22 milion euro: Ja sa kerkon Thohir!
Inter Club Staff

Atletico Madrid vazhdon te kerkoje me ngulm talentin e Interit dhe te futbollit argjentinas, Maurito Icardin.

Ekipi i Madridit, finalist i Champions League dhe kampion i Spanjes ne sezonin qe kam pas kane vene ne pjate per sulmuesin e Interit 20-22 milion euro por Interi po ben sikur nuk degjon: Ne ate shifer as ne enderr nuk mund ta shohin Icardin.

Sipas asaj qe thote Sky ne edicionin informativ te mesdites, zikalterit me ne krye Thohir per Icardin kerkojne ndermjet 35 dhe 40 milion euro. Edhe ne kete rast nuk eshte e sigurte shitja, por vetem hapja e tratatives…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.