Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | June 24, 2019

Scroll to top

Top

1,322 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky- Icardi, e para si titullar. Balotazh Jonathan-D’Ambrosio. Hernanes…

Sky- Icardi, e para si titullar. Balotazh Jonathan-D’Ambrosio. Hernanes…
Donald Elmazi

Interi stervitet ne Pinetina, detajet e fundit para konferences se shtypit te Mazzarrit dhe nisjes per ne Rome. Kunder verdhekuqve, neser mbrema ne Olimpico- sipas asaj qe raporton per Sky, Massimiliano Nebuloni- Icardi mund ta nise nga minuta e pare(nuk ka luajtur kurre si titullar, per faj te pubalgjise qe e ka lene jashte disa muaj dhe nuk e ka lejuar te stervitet si duhet per te gjetur kushtet me te mira dhe minutazhin qe i duhet per te perballuar nje ndeshje te tere): ne ditet e kaluara sulmuesi argjentinas ka arritur te tregoje veten me talentin dhe impenjimin e tij dhe tani tekniku zikalter e ka provuar gjithmone ne krah te Palacios. Pastaj eshte balotazhi ne korsine e djathte midis Jonathan dhe D’Ambrosios, ku dhe blerja tjeter e re zikalter nuk eshte hedhur asnjehere ne fushe si titullar. Hernanes eshte kthyer ne grup, por veshtire se mund ta nise nga fillimi.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.