Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,623 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Icardi, eshte vullneti per te mos e shitur. Kovacic pelqehet ne Gjermani. Guarin dhe Handa…

SKY – Icardi, eshte vullneti per te mos e shitur. Kovacic pelqehet ne Gjermani. Guarin dhe Handa…
Bujar Berishaj

Gianluca Di Marzio per SkySport24 ka folur per merkaton zikalter. Keto jane fjalet e gazetarit:

ICARDI – Mos largimi do te ishte ideal per Interin. Lojtari megjithate akoma nuk ka rinovuar kontraten, pavaresisht marreveshjes. Ka nje problem lidhur me pagen te cilen lojtari do qe ta marr nga ketu e deri ne fund te sezonit. Tratativa eshte pak e ndalur, por me vullnetin per te arritur nje perfundim pozitiv. Inter nuk deshiron ta shes dhe ka qene shume e qarte me shoqeruesit e lojtarit.

GUARIN – Me Mancinin ka shprehur me ne fund vleren e tij te vertet. Duhet te qendroj.

KOVACIC – Eshte nje pikepyetje. Eshte pothuajse gjithmone ne stol. Pelqehet shume ne Gjermani, nuk e perjashtoi qe ai mund te jete i sakrifikuari. Ka rinovuar kontraten, duhet kuptuar nese Mancini do te vendos te mbeshtetet tek ai.

HANDANOVIC – Bisedimet per rinovimin e Handanovic jane ndalur. Roma ka folur me agjentet e tij, ka kerkesa edhe nga Premier League, por akoma asgje nuk eshte e percaktuar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.