Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,968 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Icardi, ka nje kerkese per te nga Valencia. Oferta e United per Guarin…

Sky – Icardi, ka nje kerkese per te nga Valencia. Oferta e United per Guarin…
Inter Club Staff

Edhe Icardi mund te perfundoje ne huazim. Lojtari eshte ndalur serisht per probleme pubalgjie te cilat po e perndjekin kete sezon, dhe pritet te rikthehet ne ndeshjen ndaj Catanias te se dieles se ardhshme. Sipas asaj qe thote Sky, me sakte Gianluca Di Marzio, per te ka trokitur tek dera e Interit Valencia: E deshiron ne huazim dhe po pritet pergjigja e zikalterve.

Nderkohe Ranocchia dhe agjentet e tij jane autorizuar te flasin me Borussia Dortmund qe eshte interesuar realisht per mbrojtesin e kalter, dhe po pritet nje oferte zyrtare. Per sa i perket Guarin, kontaktet me Manchester United nuk jane ndalur kurre, por klubi anglez deshiron te shpenzoje per te vetem 10-11 milion euro, por duhet pare nese Interi do te ule kerkesat sepse kerkon te pakten 15 milion.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.