Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,049 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Icardi, marreveshje per rinovimin: 5 milione euro ne sezon. Do te jete lojtari me…

Sky – Icardi, marreveshje per rinovimin: 5 milione euro ne sezon. Do te jete lojtari me…
Bujar Berishaj

Arrin nje lajm i rendesishem sa i perket situates Mauro Icardi.

Eshte gjetur marreveshja per rinovimin e kontrates, lojtari do te nenshkruaj deri me 2021 dhe do te marr 5 milione euro ne vit me bonuse tjera. Sulmuesi argjentinas gjithashtu duhet te kete nje klauzole prej 100 milione euro, me e larte se ajo e Higuain.

Eshte klauzola me e larte qe eshte regjistruar ndonjehere ne futbollin italian.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.