Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,649 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Icardi, Napoli arrin ne 60 milione plus 2 bonuse. Neser takim me perfaqesuesit e lojtarit sepse…

Sky – Icardi, Napoli arrin ne 60 milione plus 2 bonuse. Neser takim me perfaqesuesit e lojtarit sepse…
Bujar Berishaj

Zhvillimet e fundit te ceshtjes Icardi arrijne nga Sky Sport, qe shpjegon se si, se shpejti, do te kete nje takim te ri mes perfaqesuesve te lojtarit dhe Napolit.

“Neser, maksimumi pas dy ditesh, do te kete nje takim mes perfaqesuesve te lojtarit dhe Napolit ne Bologna. Perfaqesuesit deshirojne te kuptojne deri ku mund te arrij Napoli. Verbalisht, permes ndermjetesuesit, Napoli i ka propozuar Interit 60 milione plus 2 bonuse. Ndoshta nuk mjaftojne as keto por perfaqesuesit duan te kuptojne sa mund te ofroj Napoli. Duan te mbyllin ne nje menyre ose tjetren”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.