Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

2,802 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Icardi nuk leviz, Mancini ka kerkuar nje blerje mbi te gjithe. Por nese Interi…

Sky – Icardi nuk leviz, Mancini ka kerkuar nje blerje mbi te gjithe. Por nese Interi…
Inter Club Staff

Interi do te rikthehet ne merkaton e Janarit dhe kete gje do e beje per nje sulmues krahu.

Ky eshte perforcimi qe kerkon me ngulm Roberto Mancini dhe e quan si absolutisht te nevojshem. Emri mbetet ai i Alessio Cercit sepse Lavezzi nuk do te levize gjate dimrit. Por deri me tani Atletico Madrid ka hapur dyert vetem per shitje perfundimtare: Nese Interi do Cercin do i duhet te paguaje shumen qe Spanjollet e blene ate ne vere tek Torino, pra rreth 15 milione euro.

Asnje shans shitje per Icardin i cili do te qendroje ne Milano. Me pas ne qershor do te shikohet se cfare do te ndodhe por ne Janar perjashtohet kategorikisht nje shitje e tij.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.