Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,832 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Icardi refuzon oferten e Interit per rinovimin. Kerkesa e tij eshte 4 milion euro ne sezon dhe ne anen tjeter Wanda…

SKY – Icardi refuzon oferten e Interit per rinovimin. Kerkesa e tij eshte 4 milion euro ne sezon dhe ne anen tjeter Wanda…
Bujar Berishaj

Vazhdon rremuja lidhur me rinovimin e kontrates se Mauro Icardi me Interin. Sulmuesi ka komunikuar refuzimin e tij per oferten e fundit te Interit, pasi qe ne ditet e fundit ishte folur per nje akord tashme afer.

Per ta raportuar eshte Sky Sports, sipas se cilit kerkesa e lojtarit eshte 4 milione euro ne sezon. Kontaktet me Wanda Naran, gruan dhe perfaqesuesja e argjentinasit, qe duket se ka zevenesuar Abian Moranon si agjent, do te vazhdojne edhe ne ditet e ardhshme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.