Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

889 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Icardi ul ne stol Militon? Eshte ai ne pole position per te qene titullar sebashku me Palacion!

Sky – Icardi ul ne stol Militon? Eshte ai ne pole position per te qene titullar sebashku me Palacion!
Inter Club Staff

Lajme te mira nga Pinetina. Hernanes eshte rikthyer dhe ka zhvilluar te gjithe stervitjen sebashku me grupin dhe ne kete menyre rriten ndjeshem shanset e brazilianit qe te luaje ndaj Romes qe nga minuta e pare.

Nderkohe, sipas asaj qe thote Matteo Barzaghi nga Pinetina, Mauro Icardi hedh kandidaturen per nje bluze titullari, duke ulur keshtu ne stol me shume mundesi Diego Militon. Eshte shume e mundeshme qe Maurito te luaje nga minuta e pare sebashku me Palacion te shtunen ne darke.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags