Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 12, 2019

Scroll to top

Top

743 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky- Ince, vjen firma. Siqueira, Hernandez dhe…

Sky- Ince, vjen firma. Siqueira, Hernandez dhe…
Donald Elmazi

Nga studioet e Sky Sport 24 eksperti i merkatos Luca Marchetti na informon me te rejat ne lidhje me merkaton zikalter dhe levizjet me te spikatura. Pjesezat e formuses qe po punon shoqeria jane: “Nje lojtar krahu, i preferuar ne te majte. Neser skadon e drejta e blerjes per Siqueiren nga ana e Benfikes, lojtar ne pronesi te Granades. Nese Benfinka nuk e ble per Interin do jete rruge e hapur per tu hedhur ne sulm. Nuk kushton shume, mund te arrihet per nje shifer midis 7 dhe 10 mln. Kujdes konkurrences se Atletico Madird. Me Siqueiran Interi ka avantazhin per ta futur ne listen e te rinjve per Europa League. Ne mesfushe jane tre lojtaret e ndjekur me kujdes te madh: Xhaka i Monchengladbach, per te cilin eshte formuluar nje oferte- Kuzmanovic plus nje vlere monetare- qe do te prezantohet javen e ardhshme. Per Behramin nuk do jete e komplikuar per te biseduar me Napolin, duke pare qe behet fjale per nje lojtar te nxjerre ne merkato. Emri i trete, me shume se Luiz Gustavo qe po eklipsohet per shkak te kostos dhe te konkurrences, eshte ai i Sandros se Tottenham. Per sa i perket sulmit, pervec Tom Ince, qe duket se eshte bindur plotesisht dhe do te firmose javen e ardhshme, Thohir i pelqen me shume nga te gjithe Hernandez. Manchesteri mund ta shese tek Inter”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.