Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 20, 2021

Scroll to top

Top

675 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter aktive ne merkato: tentative per talentin e Dinamo Zagreb

Sky – Inter aktive ne merkato: tentative per talentin e Dinamo Zagreb
Bujar Berishaj

Interi dhe skuadra e saj e merkatos jane aktive ne merkato ne prag te sezonit te ri.

Piero Ausilio mbreme e ka pranuar qe tashme dicka ne merkato eshte punuar dhe po levizet akoma ne menyre qe Interi i sezonit te ardhshem te jete i gatshem dhe konkurrues.

Sipas raportimeve te Gianluca Di Marzio, njeriu i merkatos te Sky Sport, zikalterit kane bere nje tentative per Filip Benkovic te Dinamo Zagreb.

Lojtari i talentuar i vitit te lindjes 1997 eshte ne radarin e Interit qe prej sezonit te kaluar dhe shihet si nje prej te rinjeve me te mire ne rolin e tij ne Europe.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.