Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,878 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter, asnje revolucion ne merkato. Objektivat e Mancinit…

Bujar Berishaj

Inter nuk do te bej revolucion ne merkato ashtu si nje vit me pare, por objektivat do te jene shume te qarte.

Mancini deshiron dy mbrojtes krahu, njeri eshte Erkin, qe sipas Sky do te arrij me parametra zero, kurse per mbrojtesin tjeter mbetet te shihet akoma. Gjithmone sipas Sky, mbrojtesit e krahut aktual nuk e kane bindur trajnerin zikalter.

Mirepo nuk mbaron me kaq sepse Mancini deshiron edhe nje regista, nje mesfushor. Duke mos e pasur ne kete sezon ka peshuar shume.

Trajneri italian do te vendos edhe nese do e mbaj Jovetic apo do te synoj nje tjeter sulmues. Per momentin, sipas Sky, malazezi nuk eshte favorit i teknikut interesit dhe do te deshironte nje tjeter sulmues qe te ndihmoj Icardin, qe te shenoj pak a shume sa ai.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.