Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

334 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter, asnje shqetesim per Lautaro Martinez!

Sky – Inter, asnje shqetesim per Lautaro Martinez!
  • On 17/03/2018, 22:35

Pas nje lajmi qe fliste per nje oferte 40 milion euro te Borussia Dortmund per talentin argjentinas Lautaro Martinez, nga Sky Sport vijne te reja te cilat qetesojne tifozet zikalter. Per sulmuesin e Racing drejtuesit zikalter kane mbyllur gjithcka dhe akordi eshte arritur prej kohesh. Keshtu nuk ka vend per shqetesim, talenti argjentinas ka akordin me Inter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.