Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,421 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter-Bologna, balotazh ne mesfushe. Sulmi…

Bujar Berishaj

Prova formacioni per Roberto Mancinin ne prag te ndeshjes te se shtunes kunder Bolognas.

Tekniku zikalter, raporton Andrea Paventi i Sky Sport, mund te rreshtoj perseri ne 4-2-3-1 me Perisic, Eder dhe Ljajic prapa Icardit. Ne mesfushe, per t’iu bashkangjitur Medelit, ne balotazh jane Brozovic dhe Kondogbia.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.