Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,109 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter-Bologna: perpara mbrojtjes Kondogbia me Joao Mario?

Sky – Inter-Bologna: perpara mbrojtjes Kondogbia me Joao Mario?
Bujar Berishaj

Drejtperdrejt nga redaksia e Sky Sport 24, arrijne te reja sa i perket formacionit te mundshem per te cilin po mendon Frank De Boer para ndeshjes si vendas me Bolognan.

Ever Banega do te kthehet titullar, pasi ka qene i skualifikuar, dhe mund te formoj mesfushen bashke me Kondogbia e Joao Mario.  Ne sulm, pervec te padiskutueshmit Mauro Icardi, do te jene edhe Perisic dhe njeri mes Eder e Candreva per te kompletuar repartin. Ne mbrojtje pritet te luaj edhe Ansaldi nga minuta e pare.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.