Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,965 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter-Chiasso: hapësirë për Gabigol dhe Kondogbian

Sky – Inter-Chiasso: hapësirë për Gabigol dhe Kondogbian
Rinor Sopaj

Nesër në mëngjes, Stefano Pioli, do ta zhvillojë miqësoren e parë me skuadrën e tij të re. Italiani do ta ketë mundësinë t’i testojë disa lojtarë. Në këtë miqësore do të ketë hapësirë për Gabigolin dhe Kondogbian, lojtarë që do ta kenë mundësinë t’i tregojnë trajnerit të ri se çfarë dinë të bëjnë. Së bashku me ta, pritet të luajnë edhe Andreolli, D’Ambrosio, Santon e Miangue, Felipe Melo dhe Biabiany. Sulmin, në ndërkohë do ta udhëheqë kapiteni Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.