Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

930 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter, dirigjenca ne Appiano: eshte rishikuar ndeshja me Spallettin. Dy rastet ku…

Sky – Inter, dirigjenca ne Appiano: eshte rishikuar ndeshja me Spallettin. Dy rastet ku…
Bujar Berishaj

Me ndeshjen Inter-Juventus te perfunduar, sot dirigjenca e Interit ka qene e pranishme ne Appiano Gentile.

Sic raporton Sky Sport, drejtuesit e Interit kane qene ne qendren stervitore zikalter per t’i qendruar afer skuadres.

Spalletti, Ausilio dhe Gardini jane paraqitur aty ne oren 9 te mengjesit, pavaresisht se stervitja ishte percaktuar ne oren 12:00.

Ata se bashku kane rishikuar ndeshjen e mbremshme dhe, pertej kartonit te kuq te Vecinos nga Orsato, kane fajesuar Orsaton per episodin lidhur me kartonin e verdhe te dyte te Pjanic qe mungoj dhe rastin e penalltise se Barzaglit ndaj Icardit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.