Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 29, 2022

Scroll to top

Top

2,102 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter do te justifikoj tek UEFA ndryshimin ne pankine. Merkato, ne janar Thohir do te takoj Mancinin…

Sky – Inter do te justifikoj tek UEFA ndryshimin ne pankine. Merkato, ne janar Thohir do te takoj Mancinin…
Bujar Berishaj

Nuk duhet harruar fair-play financiar, edhe pasi eshte bere nje zgjidhje qe dukej teresisht e kunderta.

Interi, ashtu sic shpjegon Silvia Vallini nga Sky, duhet te shpjegoj tek UEFA motivet qe kane shtyre deri tek nderrimi i trajnerit dhe kostot e operacionit, duke pare veshtiresite zikalter ne te cilat po kalon klubi zikalter.

Megjithate ekziston vullneti i klubit zikalter per te plotesuar nevojat e Mancinit ne merkato duke nisur qe nga ky janar, me qellimin per te forcuar ekipin. Tekniku, qe ka perqafuar projektin me shume entuziazem e di gjendjen e klubit dhe nuk do te bej kerkesa te tepruara.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.