Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,644 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Inter-Eto’o, mund te jete nje ceshtje zemre, sepse…

SKY – Inter-Eto’o, mund te jete nje ceshtje zemre, sepse…
Xhorxh Gellci

E marta mund te jete nje dite e rendesishme per Eto’o. Eshte e veshtire te behet bashkimi me Interin sepse paga e tij eshte shume e larte, por ne barazi kushtesh dhe page, kamerunasi do te preferonte Interin. Kete shpjegon Massimiliano Nebuloni, sipas te cilit: “Eshte nje ceshtje zemre me shume se nje zgjedhje ekonomike. Nese skuadrat angleze nuk do i jepnin nje page te larte, lojtari mund te preferoje te kthehet tek zikalterit.” Ceshtje zemre per te dy palet, skuadra zikalter nuk eshte me e njejta, por edhe sulmuesi eshte “vjeteruar”.

Ne fillim te javes te ardhshme, agjentet e Mbretit Luan do te takojne disa klube angleze, mes te cileve edhe Tottenham, i cili eshte futur ne tratative.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.