Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,783 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter i ka kerkuar Tottenham belgun Vertonghen

Sky – Inter i ka kerkuar Tottenham belgun Vertonghen
Inter Club Staff

Sic tregon Sky, Interi i ka kerkuar mbrojtesin e qendres Jan Vertonghen anglezeve te Tottenham, lojtar qe Frank de Boer e ka pasur ne urdherat e tij tek Ajax.

Interi mund te fuse Marcelo Brozovic ne kete operacion por Spurs nuk jane te bindur. Por nese ky operacion do te shkoje ne port, Tottenham do i paguante, pervec kartonit te Vertonghen, edhe cash Interit. Por kjo situate po studiohet ne kete moment dhe eshte nje piste konkrete.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.