Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

369 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter insiston per Dembele. Arrijne disa sinjale pozitive, oferta zikalter eshte…

Sky – Inter insiston per Dembele. Arrijne disa sinjale pozitive, oferta zikalter eshte…
Bujar Berishaj

Inter vazhdon presingun per Mousa Dembele.

Deshira e klubit zikalter dhe e Spallettit eshte qe te marr ate se bashku me Nainggolan ne mesfushe.

Per belgun kerkesa e Tottenham eshte rreth 30 milione euro dhe darka e djeshme konfirmon se si Interi po vazhdon te insistoj per mesfushorin qe megjithate po merr kohe.

Interi i ka ofruar atij kete zgjidhje: te luaj per nje ose dy vite ne Milano dhe pastaj te shkoj ne Kine te Jiangsu, klubi tjeter futbollisitk ne pronesi te Suning.

Lojtari eshte duke menduar per kete dhe disa sinjale pozitive nga ai kane ardhur raportohet nga Sky Sport.

Kujtojme qe disa dite me pare agjentet e lojtarit kane pasur nje takim me Interin dhe kjo piste eshte mjaft konkrete sa i perket merkatos zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.