Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,184 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter-Juve, formacioni i mundshem: kthehet Ljajic. Ne mesfushe…

Bujar Berishaj

Stervitja e sotme e Interit eshte ne vazhdim e siper dhe Roberto Mancini ka filluar te bej provat e para per formacionin. Sic raporton Sky Sport, tekniku italian duke i orientuar qe te rreshtoj nje 4-3-3.

Ne mbrojtje jane provuar Juan dhe D’Ambrosio ne qender, ne mesfushe hapesire per treshen Kondogbia-Gnoukouri-Brozovic kurse ne sulm nga minuta e pare duhet te luajne Ljajic, Perisic dhe i sapoardhuri Eder.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.