Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,077 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Inter-Juve, prova pajtimi. Vucinic akoma nje objektiv, kurse Hernanes…

SKY – Inter-Juve, prova pajtimi. Vucinic akoma nje objektiv, kurse Hernanes…
Xhorxh Gellci

Qellimi eshte  te normalizohen raportet me Juventusin. Interi ka akoma si synim Mirko Vucinic dhe vazhdojne kontaktet mes presidenteve te dy shoqerive. Malazezi nuk eshte stervitur as sot me shoket e skuadres, ndryshe nga Fredy Guarin, i cili eshte kthyer ne Appiano, pavaresisht se zikalterit presin nje oferte per te nga jashte Italise, e cila duhet te kete nje shifer te caktuar.

Ne Sky Sport flasin edhe per Hernanes: Lotito kerkon 20 milion dhe per momentin keto para nuk jane ne dispozicion te drejtuesve zikalter. Edhe sepse per Ranocchian nuk ka ardhur akoma oferta e duhur nga Borussia: ka distance mes dy paleve, distance qe po i largon disi gjermanet, “te besdisur” qe tratativa eshte bere publike. Nderkohe per pjesen tjeter te merkatos, QPR eshte shume prane Belfodil, ndersa Genoa gjithmone e interesuar per Mudingayi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.