Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,987 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter-Juventus, Brozovic jashte per arsye disipline

Sky – Inter-Juventus, Brozovic jashte per arsye disipline
Bujar Berishaj

Duket se jane arsye disiplinore ato qe kane shtyre Frank de Boer te marr vendimin per te lene jashte listes te se grumbulluarve kroatin Marcelo Brozovic.

Sky Sport raporton qe trajneri nuk ka pelqyer sjelljet e lojtarit jashte dhe brenda fushe kunder Hapoel Beer-Sheva.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.