Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 20, 2019

Scroll to top

Top

1,244 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Inter ka bllokuar Osvaldo dhe tani po vlereson. Icardi dhe Depay…

SKY – Inter ka bllokuar Osvaldo dhe tani po vlereson. Icardi dhe Depay…
Xhorxh Gellci

Inter ka bllokuar Osvaldo. Drejtuesit zikalter po vleresojne operacionin per nje nga lojtaret e pelqyer prej kohesh nga Walter Mazzarri, qe e ka kerkuar edhe ne merkaton e janarit. Tani per tani nuk ka asnje te re per formulen, por skuadra interista ka vendosur te mundohet te transferoje lojtarin dhe deshiron te kuptoje cfare ka ndermend Southampton. Nderkohe sulmuesi italian eshte prezantuar ne grumbullimin e klubit anglez.

Icardi duket i destinuar te qendroje ne Milano, pavaresisht ndjekjes te Atletico Madrid. Ndersa Depay, pas Boterorit ka nje vleresim prej 15-20 milion euro, prandaj eshte e veshtire te veshe fanellen zikalter. Per me teper Inter nuk luan ne Champions, dhe lojtari deshiron te marre pjese ne kete kompeticion, shpjegojne ne Sky.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.