Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,071 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Inter, kaos, por i qete. Mazzarri ndoshta rrezikon shkarkimin e pare te karrieres…

SKY – Inter, kaos, por i qete. Mazzarri ndoshta rrezikon shkarkimin e pare te karrieres…
Xhorxh Gellci

Nuk i ka ndodhur kurre. Walter Mazzarri nuk eshte shkarkuar kurre ne jeten e tij nga posti i trajnerit. Ky eshte nje fakt, pasi kudo ku ka qene ne keto 13 vjet ja ka dale te arrije objektivat, dhe madje edhe ti kaloje.

Por tek Inter gjerat duken me te komplikuara, duke llogaritur edhe nje revolucion ne shoqeri qe nuk ndihmon. “Eshte nje situate kaosi te qete” – shpjegojne ne Sky Sport, duke nenkuptuar qe tekniku interist eshte konfirmuar nga Thohir, por arritja e Europa League do te jete themelore qe ky konfirmim te vleje deri ne fund. “Mazzarri rrezikon shkarkimin e pare te karierres, nese deshton te shkoje ne Europe. Kalendari thote qe nuk eshte nje objektiv i lehte, prandaj duhet nje prove karakteri…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.