Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

533 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Inter, komplikohet pista Wellington. Galatasaray…

SKY – Inter, komplikohet pista Wellington. Galatasaray…
Xhorxh Gellci

Wellingon eshte alternativa e pare per Nainggolan. Por tani zikalterit rrezikojne seriozisht ta humbasin sipas ekspertit te merkatos te Sky, Luca Marchetti, i cili thote: “Sao Paolo ka nje marreveshje me Gallatasaray. Tani turqve ju ngelet vetem te gjejne nje me lojtarin, qe duhet thene se preferon zikalterit.

Gjithsesi, kjo e fundit nuk eshte detyra me e lehte, duke pare ndryshimin e prestigjit mes Interit dhe Galatasaray dhe diferencat midis Serise A dhe kampionatit turk…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.