Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,666 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Inter-Milan, dy opsione: 4-2-3-1 ose 4-3-1-2

Bujar Berishaj

Ndeshja e Bentegodit, pervec se ka sjellur tre pike dhe nje vetbesim, ka rezervuar dhe emergjence ne mesfushe ne prag te ndeshjes me Milan.

Pa te skualifikuarit Brozovic e Guarin, Roberto Mancini eshte i detyruar te dizajnoi Interin e tij me futjen e Joel Obi, duke qene ne gjendje per te studiuar dy module gjate javes. Per Sky Sport dy rreshtimet me poshte jane dy formacionet alternative:

4-3-1-2) Handanovic; Juan Jesus, Ranocchia, Vidic, Santon; Obi, Medel, Hernanes; Shaqiri; Palacio, Icardi.

(4-2-3-1) Handanovic; Juan Jesus, Ranocchia, Vidic, Santon; Medel, Obi; Palacio, Hernanes, Shaqiri; Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.