Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,594 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky, Inter – Milan, lajmet e para për formacionin e mundshëm

Rinor Sopaj

Vijnë lajme të reja për formacionin që Roberto Mancini mund ta fus në fushë, të dielën, në mbrëmje kundër Milanit. Drejtpërdrejt nga Appiano Gentile, i dërguari i Sky Sport Andrea Paventi, provoi t’i dëshifronte “shenjat” e para të stërvitjes, ku ka dhënë sinjale pozitive Joel Obi, nga sot një nga mundësitë për mesfushën duke e parë mungesën e Brozovic dhe Guarin. Kuzmanovic nuk është akoma i gatshëm, do të luftojnë për një vend titullari Kovacic dhe Shaqiri. Në mbrojtje, Mancio po mendon që përsëri t’i fus në fushë lojtarët e njejtë që luajtën kundër Veronas, por që Santon pritet të jetë në vend të D’Ambrosios. Përpara e konfirmuar dyshja IcardiPalacio.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.