Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 21, 2021

Scroll to top

Top

2,296 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter, muaj shume intensiv me lojtaret e numeruar. Duhet te kuptohet nese…

Sky – Inter, muaj shume intensiv me lojtaret e numeruar. Duhet te kuptohet nese…
Inter Club Staff

Sic tregon Andrea Paventi per Sky Sport nga Appiano Gentile, mund te kete ndryshime te medha ne strategjine e merkatos per Interin.

Duhet kuptuar nese do te blihet qe tani Murillo apo jo, duke pare demtimet e Andreollit dhe D’Ambrossios qe do te jene jashte per rreth nje muaj. Muaj shkurt eshte shume i ngjeshur me ndeshje ndermjet Kampionatit, Tim Cup dhe Europa League. Mancini rrezikon ti kete lojtaret e numeruar per keto ndeshje, edhe pse Jonathan dhe Nagatomo (qe do te vije nga Kupa e Azise keto dite) nuk jane ne gjendje te mire.

Skuadra sot eshte stervitur ne dy grupe te ndare, neser eshte pushim dhe te merkuren rifillon stervitja.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.