Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

522 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter-Napoli, pak mundesi per Guarin. Hernanes po, Kovacic…

Sky – Inter-Napoli, pak mundesi per Guarin. Hernanes po, Kovacic…
Inter Club Staff

Jane te paktat shanset qe Guarin te jete nga minuta e pare ndaj Napolit.

Kete gje e thote SkySport24 dhe tregon se eshte e sigurte prezenca ne fushe e Hernanes dhe do te kerkohet te kuptohet deri ne mintutat e fundit nese Kovacic do ja dale te jete ne fushe. Kolumbiani do te rikthehet sot nga Kombetarja, ku luajti vetem nje gjysem ndeshje me bluzen e Kolumbise: U largua nga Pinetina me nje problem ne kavilje dhe veshtire te jete nga minuta a pare. Nderkohe jane per tu verifikuar kushtet e Medel. Ne mesin e fushes M’Vila dhe Kuzmanovic do te luftojne per nje vend titullari.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.