Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

571 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter ne fushe ne mengjes: ja raporti i stervitjes

Inter Club Staff

Sic tregon SkySport, Interi ka zbritur ne fushe ne mengjes per stervitjen e pare te dites se sotme.

Zikalterit do te bejne edhe nje stervitje te dyte mbas dreke. Ne stervitjen e mengjesit lojtaret ishin ndare ne dy grupe qe zhvilluan stervitjen njekohesisht por me ushtrime te ndryshme. Ne oren 11 portieret zhvilluan nje pune bashke me sulmuesit dhe me pas ishte radha e mesfushoreve me mbrojtesit. U punua shume ne aspektin fizik. Me anen taktike pritet te punohet ne stervitjen e dyte pas dreke.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.