Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,944 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter nuk do te shfrytezoj te drejten e blerjes per Ljajic e Telles. Jovetic dhe Santon…

Bujar Berishaj

Ne analizimin e merkatos se ardhshme zikalter, Sky Sport citon kater lojtare te djegur nga Mancini qe me shume mundesi nuk do te qendrojne ne Appiano Gentile gjate sezonit tjeter.

Behet fjale per Santon dhe Jovetic, per te cilet klubi do te gjej nje sistemim te ri ne fund te kampionatit kurse per lojtaret qe jane ne huazim, Ljajic dhe Telles nuk do te shfrytezohet e drejta e blerjes dhe do te kthehen te Roma, perkatesisht Galatasaray.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.