Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

949 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter, oferte rinovimi per Marcelo Brozovic: ja shifrat!

Sky – Inter, oferte rinovimi per Marcelo Brozovic: ja shifrat!
Inter Club Staff

Marcelo Brozovic nje hap larg Interit, Marcelo Brozovic nje hap larg kontrates se re me Interin: kjo ka qene pak a shume vera e kroatit te Interit i cili nga nje largim i sigurte per mediat tashme eshte kthyer ne nje lojtar qe pritet shume shpejt te rinovoje me Interin.

Sipas asaj qe shkruhet nga Sky, Interi ka prezantuar oferten e pare te zgjatjes se kontrates dhe rritjes se rroges per Macelo Brozovic, i cili vetem dite me pare dukej si nje largim i sigurte ne kete dritare merkatoje. Por sipas Sky, per te nuk ka pasur oferta te vlefshme dhe konkrete dhe pritet te qendroje. Oferta e pare e Interit per kroatin ka qene 2,2 milione euro ne sezon dhe kontrate deri ne 2020.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.