Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 27, 2021

Scroll to top

Top

1,511 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter, Podolski-Lass emra te nxehte. Milner…

Sky – Inter, Podolski-Lass emra te nxehte. Milner…
Bujar Berishaj

Merkato nuk pushon as per Krishtlindje. Arrijne edhe sot, drejtperdrejt nga Manuele Baiocchini i Sky, lajmet mbi levizjet ne shtepine e Inter, me dy emra per merkaton zikalter:

Lukas Podolski dhe Lassana Diarra. Per gjermanin e Arsenal, zikalterit kane marr miratimin e lojtarit, megjithate nuk kane folur akoma me Arsenal. Sa i perket mesfushes eshte pista qe te con te Lass Diarra, mirepo nuk ka akoma nje tratative te vertete me Lokomotiv Moska, lojtari po stervitet sikur te ishte pa kontrate – edhe pse per FIFA nuk eshte – mbetet, i perfshire me klubin rus: keshtu zikalterit po presin qe kjo ceshtje te zgjidhet per te kuptuar nese mund ta marrin lojtarin me parametra zero apo duhet te kontaktojne me Lokomotiv Moskan per cmimin.

Redaksia e Sky Sport 24, hap nje paranteze me lojtar te cileve u skadon kontrata me 2015, duke theskuar lojtar si James Milner, lojtar i cili ka qene ne urdherat e Roberto Mancinit ne koherat e Manchester City dhe mund te jete komod tek Inter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.